مجله کفش و کتونی

کفش پسرانه جدید مناسب برای رویدادهای مختلف

خرید کفش اسپرت مردانه مناسب برای رویدادهای مختلف

مقدم‌ای بر کفش پسرانه جدید مناسب برای رویدادهای مختلف

کفش پسرانه جدید مناسب برای رویدادهای مختلف برای بسیاری از افراد از اهمیت فراوانی برخوردار است. در این مطلب قصد داریم به نکاتی اشاره کنیم که در هنگام خرید کفش برای مناسبت‌های مختلف به انتخاب شما کمک خواهد کرد. اگر از کسانی هستید برای هر مناسبتی به یک کفش خاص نیاز دارید، برای خرید حتما به موضوع مراسم، رنگ کفش و آب و هوای فصل توجه کنید. در ادامه شما را در خرید كفش اسپرت پسرانه مناسب برای رویدادهای مختلف راهنمایی خواهیم کرد.

كفش اسپرت پسرانه

سه اصل مهم برای کفش پسرانه جدید مناسب برای رویدادهای مختلف

در ابتدای مطلب به سه اصل مهم در خرید كفش اسپرت پسرانه مناسب برای رویدادهای مختلف اشاره کردیم و در ادامه هر کدام از آن‌ها را به صورت اختصاصی توضیح خواهیم داد.

موضوع مراسم

نخستین و مهم‌ترین نکته در خرید کفش پسرانه جدید مناسب برای رویدادهای مختلف موضوع مراسم و مجلس است. موضوع مراسمی که می‌خواهید کفش را در آنجا بپوشید می‌تواند در انتخاب نوع کفش نقش مهمی را ایفا کند.‌ اگر کفش‌ شما برای موقعیت مناسب نباشد دیگر مدل آن، قیمت و دلایل دیگر اهمیتی نخواهند داشت. مهم این است که آن کفش‌ها برای مراسم موردنظر انتخاب اشتباهی هستند.

به‌عنوان مثال کفش‌ مجلسی و براق برای محل‌کار و یا دمپایی برای مراسم رسمی مناسب نیست. شما می‌توانید برای موقعیت‌های روزانه و معمولی از کفش‌های تخت و راحت یا انواع کتونی استفاده کنید. برای مراسمات رسمی‌تر نیز می‌توانید از کفش‌های شیک‌تر و براق‌تر استفاده کنید. اگر می‌خواهید در عین اینکه کفش مناسب می‌پوشید از مد نیز پیروی کنید می‌توانید کفش‌هایی که مد هستند را با رنگ‌های خاص یا قطعات تزئینی اضافه تهیه نمایید.

راه دیگری که می‌توانید برای انتخاب کفش از آن بهره ببرید، ست کردن رنگ کفش‌ اسپرت با رنگ شلوار جین و صندل‌ با رنگ کت‌ است. اما حتی اگر بخواهید از این روش هم برای انتخاب کفش استفاده کنید باید به موقعیت و مراسمی که می‌خواهید کفش را در آن بپوشید توجه کنید. پیش از رفتن به هر رویداد و مکان به آن فکر کنید. به عنوان مثال اگر می‌خواهید به پیک‌نیک بروید بهتر است از کفش‌های تخت و یا کتونی نایک استفاده کنید.

عکس کفش اسپرت دخترانه

رنگ کفش دومین اصل مهم در کفش پسرانه جدید مناسب برای رویدادهای مختلف

رنگ کفش از دیگر نکات خرید كفش اسپرت پسرانه مناسب برای رویدادهای مختلف است. در خرید کفش باید به نوع مراسم و مکانی که می‌خواهید بروید توجه داشته باشید. برای مثال صحیح نیست در مراسمات رسمی یا مجلس ختم از کفش‌های رنگ روشن مثل زرد یا نارنجی استفاده کنید. سعی کنید در مراسمات رسمی یا غم رنگ‌های تیره‌تر یا خنثی مثل مشکی، قهوه‌ای یا خاکستری بپوشید. اما می‌توان گفت برای مهمانی‌های خودمانی و مجالس شادی برای استفاده از رنگ مانعی ندارید و علاوه ‌بر کفش‌های رنگ روشن از رنگ‌های تیره نیز می‌توانید استفاده کنید.

آب و هوای فصل

نکته نهایی در خرید كفش اسپرت مردانه مناسب برای رویدادهای مختلف توجه به آب و هوای فصل است. همه ما می‌دانیم که با ست لباس پاییزه یا کاپشن نمی‌توانید از صندل یا دمپایی استفاده کنید. یکی از راحت‌ترین راه‌های انتخاب کفش مناسب، انتخاب کفش بر اساس فصل است.

برای مثال اغلب مردم در فصل تابستان با توجه به دمای بالای هوا ترجیح می‌دهند از صندل و کفش‌های روباز استفاده کنند. درحالی‌که در فصل زمستان پاهای شما سرد می‌شود و برای گرم نگه داشتن آن باید از چکمه و کفش‌های ضخیم استفاده کنید. با این‌حال برخی از کفش‌های چرمی و بوت‌ها را علاوه ‌بر زمستان می‌توانید در فصل‌های دیگر نیز بپوشید. همچنین استفاده از کفش‌های جلو باز و صندل در فصل پاییز و زمستان با اینکه توصیه نمی‌شود اما غیرممکن نیست و بیشتر به سلیقه شما بستگی دارد.

خرید کفش پسرانه جدید مناسب برای رویدادهای مختلف

در ادامه این مطلب سعی می‌کنیم به ‌شکل اختصاصی به رویدادهای مختلف اشاره کنیم و نکات لازم برای خرید كفش اسپرت پسرانه مناسب برای رویدادهای مختلف را به شما توصیه کنیم.

خرید کفش برای رویدادهای فضای باز

مهمانی‌هایی که در باغ برگزار می‌شوند یا باشگاه‌های کتاب‌خوانی از جمله رویدادهای نیمه رسمی محسوب می‌شوند که در فضاهای باز برگزار می‌گردند. بنابراین بهتر است از استفاده از رنگ‌های رسمی خودداری کنید. کفش‌ اسپرت، کفش‌ تخت، کفش طبی و یا چکمه‌های مچ‌دار از جمله گزینه‌های مناسب و خوب برای رویدادهایی محسوب می‌شوند که در فضاهای باز برگزار می‌گردند.

همچنین به این نکته توجه داشته باشید که معمولا در این قبیل مراسمات باید زیاد قدم بزنید. درنتیجه باید کفشی را خریداری کنید که راحت باشد و مانع از راه رفتن و حرکت کردن شما نشود. از کفش‌های پاشنه کوتاه و کتانی نیز می‌توانید برای این رویدادها استفاده کنید.

عکس کفش اسپرت دخترانه جدید

خرید کفش پسرانه جدید مناسب برای عروسی

اگر خودتان عروس یا داماد هستید طبیعتاً باید یک جفت کفش مردانه و کفش دخترانه شیک و زیبا را انتخاب کنید. در این میان مکانی که عروسی در آن برگزار می‌شود نیز نقش مهمی را در انتخاب و خرید كفش اسپرت پسرانه مناسب برای رویدادهای مختلف ایفا خواهد کرد. برای مثال اگر مراسم عروسی شما در ساحل و لب دریا برگزار می‌شود می‌توانید از صندل یا دمپایی‌های ساحلی زیبا و شکیل استفاده کنید. بهتر است در این مکان‌ها از پوشیدن کفش‌های پاشنه‌دار خودداری کنید. چرا که راه رفتن و قدم برداشتن را برای شما دشوار خواهد کرد.

همچنین انواع کفش تخت نیز می‌‌تواند برای این مراسم انتخاب مناسبی باشد. اگر تمایل دارید کراوات مشکی خود را با کفش‌هایتان ست کنید بهتر است از کفش‌های تخت کمک بگیرید و در استایل خود هماهنگی ایجاد کنید. بهترین استایل برای داماد نیز استفاده از کفش‌ رسمی و یا اصطلاحا همان کفش دامادی است. کفش آکسفورد یا بروگ چرمی مشکی رنگ از انتخاب‌های مناسب برای کفش‌های دامادی محسوب می‌شوند.

 

خرید کفش پسرانه جدید مناسب برای مصاحبه

بهتر است پیش از رفتن به مصاحبه کاری با انجام تحقیقات کامل و دقیق از عرف و قوانین پوششی شرکت مورد نظرتان مطلع شوید. در این صورت خواهید فهمید چه استایل کاری مناسب شماست و چه نوع لباسی باید بپوشید. اگر نیاز است در محل کارتان رسمی لباس بپوشید، آقایان برای چنین شرایطی می‌توانند از کفش‌های بروگ قهوه‌ای یا مشکی رنگ و کفش دخترانه شیک استفاده کنند.

به خانم‌ها نیز توصیه می‌کنیم که از کفش زنانه چرمی و کفش طبی مشکی یا قهوه‌ای کمک بگیرند. همچنین می‌توانید از کفش‌هایی که با رنگ خاکستری، آبی سیر و رنگ‌های خنثی دارند نیز استفاده کنید. اگر به دنبال یک استایل خوب هستید و قصد دارید حرفه‌ای به‌نظر برسید، کفش‌های جلو بسته یا کفش‌هایی که پاشنه کوتاهی دارند بهترین انتخاب برای شما خواهند بود. استفاده از مدل‌هایی مثل صندل یا کفش‌های جلو باز نیز برای چنین مواقعی توصیه نمی‌شود.

خرید کفش پسرانه جدید مناسب برای سمینار و کنفرانس

یکی دیگر از مناسب‌هایی که در خرید كفش اسپرت پسرانه مناسب برای رویدادهای مختلف مورد توجه قرار می‌گیرد سمینار و کنفرانس اداری است‌. سمینارها، کنفرانس‌ها و جلسات شرکت‌ها و ادارات معمولا فضای رسمی و جدی دارند. این جلسات با این هدف تشکیل می‌شوند که اطلاعات و اخبار شرکت توسط سخنرانان در اختیار کارمندان و شرکت‌کنندگان قرار بگیرد.

در این شرایط انتخاب کفش‌های پاشنه کوتاه یا کفش‌های جلو بسته انتخابی ایده‌آل و مناسب برای خانم‌ها به شمار می‌رود‌. آقایان نیز باید از پوتین، کفش‌های چرمی بسیار راحت و اصطلاحا طبی استفاده کنند. چرا که قطعا استفاده از کفش نامناسب شما را دچار دردهای پا و بیماری‌هایی مثل تاول، میخچه یا خار پاشنه خواهد کرد‌.

عکس کفش اسپرت دخترانه سفید

خرید کفش پسرانه جدید برای مهمانی‌هایی دارای تم خاص

در برخی از رویدادها و مراسمات مثل هالووین، ولنتاین یا حتی شب یلدا تم خاصی برای تزیینات و لباس پوشیدن در نظر گرفته می‌شود. برای مثال در ولنتاین رنگ قرمز به یک تم جهانی تبدیل می‌شود و در هالووین رنگ نارنجی و سبز رواج پیدا خواهد کرد.

آقایانی که می‌خواهند در این مهمانی‌ها از استایل رسمی استفاده کنند، می‌توانند لباس خود را با کفش جیر، کفش‌های چرم با پاشنه تخت یا کفش دربی ست کنند. اما اگر استایل غیر رسمی را ترجیح می‌دهند، انتخاب كفش اسپرت پسرانه و انواع کتونی با ست‌ لباس کژوال گزینه‌ای مناسب محسوب می‌شود. خانم‌ها هم می‌توانند در این مراسمات از کفش‌ جلو باز، کفش لژدار، کفش راحتی پارچه‌ای، کفش دخترانه اسپرت یا کفش‌های غیررسمی کژوال به سلیقه خودشان استفاده کنند.

 

سخن آخر کفش پسرانه جدید مناسب برای رویدادهای مختلف

به عنوان سخن آخر قصد داریم به شما یادآوری کنیم که برای خرید کفش مناسب برای رویدادهای مختلف هرگز سه اصل موضوع مراسم، رنگ کفش و آب و هوای فصل را فراموش نکنید.

برای مشاهده و خرید محصولات ما می‌توانید به فروشگاه  و صفحه اصلی سایت کفش و کتونی استور وارد شوید

 

لینک خلاصه مقاله: https://b2n.ir/t85478

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.