مجله کفش و کتونی

نکات مهم در انتخاب و خرید کتانی اسیکس مردانه بدنسازی

نکات مهم در انتخاب کتونی اسیکس بدنسازی

نکات مهم در انتخاب و خرید کتانی اسیکس مردانه فیتنس و بدنسازی

با فرا رسیدن فصل تابستان اغلب افراد به فکر رفتن به باشگاه و شروع ورزش می‌افتند. در این هنگام خرید لوازم ورزشی و کتونی اسیکس اولین و مهم‌ترین قدم برای شروع ورزش و باشگاه است.

چرا که هر کفشی برای بدنسازی مناسب نیست. اگر از جمله افرادی هستید که تصور می‌کنید هر کفش اسپرتی برای باشگاه قابل استفاده است سخت در اشتباهید. هر ورزشی کفش مخصوص به خودش را دارد و کتانی اسیکس مخصوص باشگاه بدنسازی با کفش دیگر فعالیت‌ها متفاوت است‌.

انتخاب یک کتانی نامناسب می‌تواند مشکلات مختلفی مثل درد کمر و خار پاشنه را برای شما به ‌همراه داشته باشد. در این مطلب قصد داریم نکات مهم در انتخاب و خرید کتانی اسیکس مردانه فیتنس و بدنسازی را بررسی کنیم و در خرید کتانی acics  مناسب به شما کمک کنیم.

کتانی اسیکس

بیشتر بخوانید :

ویژگی‌های کتونی اسیکس مناسب و خرید کتانی اسیکس مردانه فیتنس و بدنسازی

یک کفش مناسب فیتنس و بدنسازی باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد تا بتواند بهترین عملکرد را برای ما به نمایش بگذارد. کفی این نوع کفش باید پایدار باشد و در حمایت از پا قدرت خوبی را به نمایش بگذارد. همچنین کفی این کفش‌ها باید به اندازه‌ای ضخیم و بادوام باشد تا روی سطوح سخت مثل کف سالن ورزشی، سطوح لغزنده و حتی آسفالت نیز قابل استفاده باشد.

همچنین بهتر است درون این کفش‌ها ابر و بافت نرمی وجود داشته باشد تا احساس راحتی و ثبات خوب و لذت‌بخشی را برای شما رقم بزند. بهتر است لایه رویی کفش از جنس پارچه مش یا منسوجات دارای منفذ باشد. پارچه مش از جمله پارچه‌هایی است که در تولید کتونی کاربرد بسیاری دارد و از طریق منافذ بسیار ریز خود هوا را در محفظه کفش به گردش در می‌آورد.

عکس کفش اسپرت دخترانه برای مدرسه

نکات مهم در انتخاب و خرید کتانی اسیکس مردانه فیتنس و بدنسازی

در ادامه این مطلب به نکاتی اشاره خواهیم کرد که بهتر است برای خرید کتانی اسیکس باشگاه بدنسازی و فیتنس به آن‌ها توجه کنید.

سطح فعالیت اولین نکته‌ای که در انتخاب و خرید کتانی اسیکس مردانه مناسب فیتنس و بدنسازی باید مورد توجه قرار بگیرد سطح فعالیت و تمرین ورزشی است. کمپانی‌های تولیدکننده کفش ورزش محصولات خود را براساس نوع کاربرد و نیاز ورزشکاران هر رشته طراحی می‌کنند. به ‌عنوان مثال کفش مخصوص بسکتبال به‌ شکلی طراحی شده که به ‌سرعت به کف زمین بچسبد و شرایط برداشتن قدم‌های سریع را برای ورزشکار فراهم کند. در نتیجه تعیین کردن نوع و سطح فعالیت ورزشی در انتهای کفش اهمیت بسیاری دارد.

عکس کفش اسپرت دخترانه شیک

آگاهی از فرم پا یکی از نکات مهم در انتخاب و خرید کتانی اسیکس مردانه فیتنس و بدنسازی

یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب کتانی اسیکس فیتنس و بدنسازی آگاهی و شناخت دقیق‌تر فرم پا است. برای شناسایی بهتر فرم پای خود ابتدا یک تشت را کاملا از آب پر کنید و پای خود را درون آن قرار دهید. سپس یک برگه یا مقوا را روی زمین بگذارید و روی آن راه بروید. حال با توجه به ردپای باقی‌مانده می‌توانید فرم پای خود را به‌ طور دقیق تعیین کنید.

اگر حدفاصل بین پاشنه و پنجه پای شما به خوبی ثبت نشده و سینه پا شکل خیلی محوی دارد احتمالا پای شما قوس زیادی دارد و باید برای بدنسازی کفشی را انتخاب کنید که از انعطاف‌پذیری خوبی برخوردار باشد. سعی کنید کفشی را تهیه کنید که از سیستم کوشن پشتیبانی می‌کند و با لایه‌های اضافه قسمت میانی، قوس پای شما را پر می‌کند.

اگر مشاهده کردید که طرح پای شما به‌طور کامل روی مقوا ثبت شده پس کف پای شما صاف است و باید یک خرید کتانی اسیکس مردانه ورزشی اورجینال انتخاب کنید که از کفی طبی مناسب پای صاف بهره گرفته است.

اما اگر جزو هیچ یک از این دو دسته نبودید شکل پای شما کاملا طبیعی است و انتخاب یک کتونی با استحکام بالا می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

زمان خرید کتانی اسیکس مردانهعکس کفش اسپرت دخترانه لاکچری

از دیگر نکات مهم در انتخاب خرید کتانی اسیکس مردانه فیتنس و بدنسازی می‌توان به زمان خرید کتونی اشاره کرد‌. با توجه به اینکه پا در طی روز بر اثر فعالیت‌های مداوم ورم کرده و دچار تغییر سایز می‌شود، بهتر است هرگز آخر شب پس از ورزش و پیاده‌روی‌های طولانی برای خرید کتونی اسپرت مناسب باشگاه اقدام نکنید. هرچند که خرید کفشی که کمی بزرگتر از سایز پای شما باشد از خرید یک کفش تنگ بهتر است، اما نیمه‌ی روز بهترین زمان برای خریدن خرید کتانی اسیکس مردانه مناسب باشگاه به شمار می‌رود.

عکس کفش اسپرت دخترانه مشکی

امتحان کردن کفش در تمرینات

بهتر است زمانی که کفش بدنسازی را به پا کردید تعدادی از پرتکرارترین حرکات و تمرینات ورزشی خود را انجام دهید تا از راحتی پای خود در حین ورزش اطمینان حاصل کنید.

عکس کفش پاشنه بلند

توجه به راحتی کتونی در هنگام خرید کتانی اسیکس مردانه مهم در انتخاب کفش فیتنس و بدنسازی

آنچه بیش از هرچیز در انتخاب و خرید کتانی اسیکس مردانه باشگاه بدنسازی حائز اهمیت است راحتی و کارایی مناسب آن است. توجه بیش از حد به مدل و نام برند را کنار بگذارید و روی راحتی کفش تمرکز کنید. چرا که قرار است با این کفش چندین ساعت متوالی تمرینات ورزشی دشوار انجام دهید و اگر کفش مناسبی نداشته باشید به سلامتی خود آسیب می‌زنید.

دوری از تبلیغات برندهای مختلف

دوری از تبلیغات برندهای مختلف از نکات مهم در انتخاب خرید کتانی اسیکس مردانه فیتنس و بدنسازی به شمار می‌رود. این روزها بازار تبلیغات بسیار داغ است و برند‌های ارائه‌دهنده کفش ورزشی برای فروش بیشتر تلاش بسیاری می‌کنند و شرایط انتخاب را برای مشتریان دشوار و دردسرساز می‌کنند‌. پیش از هرچیزی به یاد داشته باشید که نام برند خاصی را در نظر نداشته باشید و ملاک خود را راحتی کفش و عملکرد مناسب آن قرار دهید. پیش از خرید درباره‌ی کفش‌های مختلف و نوع استفاده آن‌ها به خوبی تحقیق کنید. چندین کتونی از برند‌های مختلف را بررسی نمایید و در آخر برندی که مناسب‌ترین کفش بدنسازی را برای شکل پای شما طراحی می‌کند را انتخاب نمایید‌‌.

نحوه اندازه‌گیری سایز در هنگام خرید کتانی اسیکس مردانه

سایز پا از نکات مهم در انتخاب کفش فیتنس و بدنسازی است. در کنار سایز پا، فرم پا و راحتی کفش نیز از موارد مهمی هستند که در انتخاب کفش باید مورد توجه قرار بگیرند. اما اگر قصد دارید کفش اسپرت خود را آنلاین تهیه کنید بهتر است به سایز پا توجه بیشتری داشته باشید. برای به‌ دست آوردن سایز دقیق کفش می‌توانید از یک کاغذ و خط‌کش کمک بگیرید.

برای این کار ابتدا کف پای خود را به‌طور کامل روی کاغذ قرار دهید. به‌ صورتی که پاشنه و مچ پای شما در یک راستا باشند‌. سپس با استفاده از یک مداد پررنگ طرح دور پای خود را روی کاغذ بکشید. بالاترین قسمت پنجه پا و پایین‌ترین قسمت پاشنه را با خط‌کش به ‌صورت یک خط مستقیم مشخص نمایید.

سپس با استفاده از یک خط‌کش دیگر فاصله بین این دو خط را دقیق اندازه‌گیری کنید. عدد به‌دست آمده دقیق‌ترین و نزدیک‌ترین عدد به سایز پای شما خواهد بود‌.

خرید آنلاین کتانی اسیکس مردانه برای باشگاه بدنسازی

اگر قصد دارید خرید کتانی اسیکس مردانه ورزشی خود را از یک فروشگاه اینترنتی تهیه کنید بهتر است پیش از هرچیز از قابل‌اعتماد بودن آن اطمینان حاصل کنید. چرا که تهیه یک کفش ورزشی اورجینال به هزینه قابل‌توجهی نیاز دارد، و در صورتی که از یک فروشگاه مورد اطمینان خرید نکنید.

احتمال فیک بودن کفش و رخ دادن خسارت بسیار افزایش پیدا خواهد کرد. شما می‌توانید با بررسی نمادهای اعتبارسنجی از قابل اعتماد بودن سایت مورد نظر مطمئن شوید و با خیالی راحت خرید خود را انجام دهید‌. همچنین با کلیک بر روی این نمادها می‌توانید آدرس و شماره تلفن فروشگاه را نیز مشاهده کنید.

سخن آخر نکات مهم در انتخاب و  خرید کتانی اسیکس مردانه فیتنس و بدنسازی

در این مطلب نکات مهم در انتخاب خرید کتانی اسیکس مردانه فیتنس و بدنسازی را مورد بررسی قرار دادیم. در ادامه سعی کردیم با شرح دادن نحوه اندازه‌گیری دقیق سایز پا و خرید آنلاین کفش به شما در انتخاب و خرید راحت‌تر کمک کنیم‌.

برای مشاهده و خرید محصولات ما می‌توانید به فروشگاه  و صفحه اصلی سایت کفش و کتونی استور وارد شوید.

لینک کوتاه مقاله: https://b2n.ir/m40665

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.